طوفان یاران در گام اول

طوفان یاران در گام اول

استارت بیست و دومین دوره مسابقات فوتبال جام آزادگان دارباغ فومن از روز سه شنبه ۵ خرداد ماه سال جاری در روستای دارباغ فومن زده شد.
در روز اول این مسابقات تیم فوتبال یاران شفت در این مسابقات به مصاف تیم امید فومن رفت و در یک بازی حساب شده توانست با نتیجه سه بر یک تیم امید فومن را شکست داده و اولین برد خود را در این مسابقات کسب کند.
ترکیب تیم یاران در این مسابقه :
دروازه بان: کامران خسروی
مدافعان: میلاد رحیمیان،حامد ابراهیمی،بهروز حقگو(کاپیتان)،سجاد طاهری
هافبک ها:کمیل سمیع زاده(شهریار مهدوی)،ابوذر هوشیار،شهاب محرابی(رامتین شنوا)،سیدمعراج سیدنژاد،اسماعیل حسین زاده(علی اصغر فتحی)
مهاجم:محمد رضا طاهری(صابر حسین نیا)
سرمربی:مصعب روستا
سرپرست: حاج محبوب روستا
گلهای تیم یاران را در این بازی اسماعیل حسین زاده ۲ گل و شهاب محرابی به ثمر رساندند.
در خلال روز اول مسابقات به دیدار مسئول برگزاری مسابقات رفتیم و از ایشان سئوالاتی را پرسیدیم که توضیحات ایشان به شرح ذیل می باشد.
با سلام خدمت شما بنده فرج اله افشه هستم مسئول برگزاری مسابقات فوتبال جام آزادگان فومن که بیست و دومین دوره مسابقات است که در روستای دارباغ فومن برگزار میگردد. کمیته برگزاری مسابقات با حضور بنده و آقای بهنام افشه بازیکن سابق تیمهای پگاه و سپیدرود رشت بعنوان مسئول شورای ورزشی روستای دارباغ و آقای مصطفی نظری بعنوان عضو کمیته برگزاری مسابقات، تشکیل شده است.
حدو ۲۴ تیم برای شرکت در این مسابقات اعلام آمادگی کرده بودند که با توجه به کمبود وقت شانزده تیم برای شرکت در مسابقات پذیرفته شدند که در چهار گروه چهار تیمی به رقابت با یکدیگر می پردازند.

درباره نویسنده

75مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 ستاره های شمال. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی