خروج از رکود،شکوفایی فوتبال شهرستان شفت بایدها و نبایدها

خروج از رکود،شکوفایی فوتبال شهرستان شفت بایدها و نبایدها

اولین جلسه هم اندیشی اداره ورزش و جوانان شهرستان شفت با اعضای هیئت فوتبال شهرستان شفت برگزار گردید.
به گزارش پایگاه خبری “ستاره های شمال”این جلسه صبح روز یکشنبه ۹۷/۱۲/۲۶ درمحل اداره ورزش و جوانان شهرستان شفت برگزار گردید،فتحی نژاد ریاست جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان شفت در این جلسه با ریاست واعضای هیئت فوتبال شفت و برخی پیشکسوتان صبحت نمود و دغدغه های خود را مطرح نمود.
از اعضای هیئت فوتبال شهرستان شفت ،آقای حمید ذرعی فروش ریاست هیئت فوتبال،امین مقدم نایب رئیس،مرتضی قربان زاده دبیرهیئت،مجتبی اسماعیلی روابط عمومی،نعمت صفایی مسئول کمیته آموزش و داود نادری،علی رضایی و حمیدزادحسین از پیشکسوتان فوتبال شفت حاضرین در این جلسه بودند.
اهم صحبتهای مطرح شده پیگیری مجدد مسابقات فوتسال ماه مبارک رمضان زیر نظر هیئت فوتبال،برگزاری مسابقات فوتبال جام محلات شفت،راه اندازی آکادمی فوتبال نونهالان و نوجوانان ورده های پایه و پشتوانه سازی برای فوتبال شفت،ایجاد کمیته های مختلف در هیئت فوتبال با حضور افراد صاحب نظر و برخورد جدی و ریشه ای با ناهنجاریهای اخلاقی که سالها در فوتبال شفت جولان داده و فوتبال شهرستان را به رکود رسانده است.
البته در پایان مقرر گردید در جلسه بعدی در نیمه اول فروردین سال آتی با حضور موافقین و مخالفین عملکرد هیئت فوتبال جلسه دیگری برگزار شده و حضار به تبادل افکار و نظرات بپردازند که خروجی آن باعث شکوفایی فوتبال شهرستان شفت شود.
گزارش:مجتبی اسماعیلی

درباره نویسنده

75مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 ستاره های شمال. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی